جی پی اس های چند فرکانسه رایمند.ساخت ایران

جی پی اس های چند فرکانسه رایمند.ساخت ایران.

 

نمایندگی فروش جی پی اس ایستگاهی مولتی فرکانس آیرو IRO

 

– گیرنده GNSS
گیرنده iRo مدل G3B یک گیرنده نقشه برداری با قابلیت دریافت سیگنال های تمامی سیستم های ماهواره ای GNSS نظیر GPS، GLONASS، BeiDou می باشد.

– قابلیت عملکرد در هر دوحالت Base و Rover
گیرنده مدرن iRo می تواند هم در حالت Base مورد استفاده قرار گیرد و تصحیحات DGNSS/RTK را از طریق رادیوی UHF داخلی و یا خارجی به گیرنده Rover ارسال نماید و هم می تواند به عنوان گیرنده Rover تصحیحات DGNSS/RTK را از طریق Internet یا رادیوی UHF داخلی در قالب پروتکل های مختلف نظیر CMR، RTCM دریافت نماید. ویژگی به خصوص این گیرنده در حالت Rover، حفظ دقت تعیین موقعیت در حد بهتر از یک متر تا ۴۰ دقیقه بعد از قطع دریافت تصحیحات می باشد.

 

 

مشخصات فنی:

* تعداد کانال ۴۰۰
* سیگنال های دریافتی BEIDOU B1, B2, B3
*دقت استاتیک
ارتفاعی ۳٫۵mm+0.4ppm | مسطحاتی ۳mm+0.1ppm
*دقت تفاضلی کد
ارتفاعی ۰٫۶m+0.5ppm | مسطحاتی ۰٫۳m+1ppm
*ضربه و لرزش
مقاوم در برابر ضربه و سقوط از ارتفاع ۲ متری به روی سطح بتنی
*عمر باتری
۱۸ ساعت کارکرد بی وقفه
*حافظه
۴GB حافظه داخلی
*اتصال به سامانه های CORS
سمت, هدی, شمیم

++ موارد استفاده : نقشه برداری زمینی ( کاداستر ، نقشه برداری شهری ، نقشه برداری ثبتی ) توپوگرافی ، گسترش نقاط ایستگاهی ، راهسازی ، فتوگرامتری ، هیدروگرافی ، تعیین مساحت ، نقشه یو تی ام (UTM) ثبتی و …

*** دو سال گارانتی طلائی***

*** قیمت ویژه***

### شرکت تجهیزات نقشه برداری ایران ژئوماتیک نمایندگی محصولات رایمند در استان خوزستان  ###

 

جی پی اس چند فرکانسه رایمند

 

 

– قابلیت عملکرد در هر دوحالت Base و Rover

گیرنده مدرن iRo می تواند هم در حالت Base مورد استفاده قرار گیرد و تصحیحات DGNSS/RTK را از طریق رادیوی UHF داخلی و یا خارجی به گیرنده Rover ارسال نماید و هم می تواند به عنوان گیرنده Rover تصحیحات DGNSS/RTK را از طریق Internet یا رادیوی UHF داخلی در قالب پروتکل های مختلف نظیر CMR، RTCM دریافت نماید. ویژگی به خصوص این گیرنده در حالت Rover، حفظ دقت تعیین موقعیت در حد بهتر از یک متر تا ۴۰ دقیقه بعد از قطع دریافت تصحیحات می باشد

– نرم افزار RayMap

نرم افزار حرفه ای و درعین حال کاربر پسند RayMap قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید از مزیت های بارز iRo می باشد. این نرم افزار کاربرپسند، محیطی کارا برای جمع آوری، ذخیره و مدیریت داده های مکانی فراهم آورده است. علاوه بر ابزار های متداول نقشه برداری نظیر Stakeout و COGO، امکان تعریف و ویرایش لایه های برداری (نقطه، خط ، چندضلعی و …)، لایه های رستری و اطلاعات توصیفی گوناگون از ویژگی های این نرم افزار است.

 

جی پی اس چند فرکانسه رایمند

تسهیلات فروش

برای کسب اطلاع از شرایط و نحوه استفاده از تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای خرید تجهیزات تولیدی شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند با دفتر فنی ایران ژئوماتیک تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۶۸۸۴۴۶۷۵

۰۶۱۳۵۵۱۸۸۹۰